Kāpņu restaurācija

Šodien kāpnes var sastapt gan vasarnīcās, gan arī Rīgas dzīvokļos, ja tās ir izbūvētas vairākos stāvos. Protams, ar laiku koka kāpnes nodilst, kas rada nepieciešamību veikt renovācijas darbus.
Viestards ar prieku piedāvās jums kāpņu restaurācijas darbus Rīgā. Pats koka kāpņu remonts tiek veikts vairākos posmos. Atkarībā no nodiluma pakāpes un mehānisko bojājumu dziļuma, remontam var būt vairāki veidi.

Kāpņu kosmētiskais remonts

Šis renovācijas darbu veids paredz vecās lakas un krāsas noņemšanu no pakāpienu virsmas. Mūsu meistari šim nolūkam pielieto vismūsdienīgāko ekscentrisko slīpēšanas instrumentu. Protams, šis darbs nav no vieglajiem, taču galarezultātā pasūtītāja kāpnes iegūst gludu virsmu, bet meistars – gandarījumu.
Izpildot slīpēšanas darbus, mēs izmantojam speciālu putekļsūcēju, līdz ar to aiztaupot pasūtītājam rūpes par putekļu notīrīšanu.

Atsevišķu pakāpienu čīkstes novēršana

Mēs pilnīgi dabiski uzskatām, ka jūsu vēlēšanās ir pēc iespējas ātrāk saremontēt no koka izgatavotās kāpnes, lai beidzot tiktu vaļā no pakāpienu čīkstes, kas kaitina visu ģimeni. Nepatīkamā skaņa rodas no pastāvīgām temperatūru un mitruma līmeņa svārstībām mājā, kas ir pilnīgi nenovēršamas. Mūsu meistars nofiksēs visus berzei pakļautos kāpņu elementus ar elastīga materiāla palīdzību un minimizēs minētos nepatīkamos efektus.

Izvēlne