Резьба по дереву
Резьба по дереву

Dekoratīvie kokgriezumi pēc pasūtījuma Rīgā.
Ekskluzīvas koka mēbeles ar griezumiem.

Pim mums jums ir iespēja pasūtīt jebkuras sarežģītības pakāpes kokgriezumus. Mēs strādājam Rīgā un piedāvājam optimālas cenas visiem sniegto pakalpojumu veidiem. Vēršoties pie mums, jūs varēsiet izcelt savas mājas vai biroja kabineta interjera risinājuma unikalitāti. Mūsu meistari izgatavo elitārus darinājumus, kas patiesi izdaiļos jūsu dzīves vai darba telpu un kalpos jums ilgus gadus. Dizaina kokgriezumi ir ekskluzīvi interjera elementi, kas tiek radīti tiem cilvēkiem, kuri augstu vērtē izsmalcinātību.

Pie mēbeļu izgatavošanas uzņēmuma „Viestards” speciālistiem jūs varat pasūtīt kokgriezumus un visdažādākos dekora elementus, kas palīdzēs izcelt jebkura veida telpu unikalitāti. Neatkārtojamie un dabiskie koka attēlu un uzņēmuma vadošo meistaru talants garantē mūsu izstrādājumu ekskluzivitāti. Mūsu produktiem piemīt šādas svarīgas īpašības:

 

* ekskluzīva materiālu un darba kvalitāte;

* dizaina risinājumu izsmalcinātība;

* vērtīgo sugu koksnes izmantošana;

* neierobežots kalpošanas mūžs.

KOKGRIEZUMI IZDAIĻOS JEBKURAS TELPAS INTERJERU

Mūsdienās vairums interjera un dekora elementu tiek izgatavoti ar konveijeru palīdzību. Taču ne katrs vēlas redzēt savā namā vai biroja kabinetā standarta interjera priekšmetus, pat ja tiem ir nevainojams dizains. Sabiedrība „Viestards” paver jūsu priekšā praktiski neierobežotas iespējas telpu dekorēšanai. Sadarbojoties ar mums, jūs allaž varēsiet atrast dekora variantus, kas palīdzēs izcelt telpas neatkārtojamību un ekskluzivitāti.

Kokgriezumus veic pieredzējuši mūsu mēbeļu ražošanas uzņēmuma „Viestards” speciālisti. No sākuma tiek izstrādāts skiču projekts, kas pēc saskaņošanas ar pasūtītāju tiek īstenots dzīvē. Šādā veidā, izgatavojot koka mēbeles un dekoratīvos elementus, mēs vadāmies pēc savu pasūtītāju prasībām un vēlmēm. Ja jūs izlemsiet izmantot mūsu meistaru pakalpojumus, jūs apkalpos individuāli norīkots menedžeris, kurš sekos tam, lai visi jūsu priekšstati par apveidiem un dizainu tiktu iekļauti skicēs.

Mēs piedāvājam jums izmantot sabiedrības „Viestards” labāko meistaru pieredzi un profesionalitāti. Koks ir ekoloģisks materiāls, un tā ir labākā izvēle telpu dekorēšanai, kurās jūs pavadāt daudz laika. Pēc sava skaistuma un elitārās vietas materiālu tirgū tam nav līdzinieku.

Izvēlne