Mēbeļu apgleznošana

Neatkarīgi no stila, jebkuru mēbeli var pārvērst īstā mākslas darbā. Turklāt pastāv iespēja izmainīt tā ārieni, pielāgojot to apkārtējam interjeram.

Šobrīd piedāvājumā ir plašs variantu klāsts interjera dekorēšanai. Tas ļauj pārvērst jebkuru necilu mēbeļu komplekta detaļu skaistā un izsmalcinātā priekšmetā.

Tā vietā, lai izmestu vecās mēbeles, bet pēc tam tērētos jaunu iegādei, daudz lietderīgāk ir veikt to dekupāžu. Tādā veidā var ietaupīt līdzekļus un atsvaidzināt mēbeļu komplekta elementu ārējo izskatu.
Ornamenti un mākslinieciskie raksti spēj pārvērst skapjus un kumodes līdz nepazīšanai. Ja jūs to vēlēsieties, tad pārvērtīsies gan galds, gan gulta, gan arī virtuves iekārta un citas mājokļa iekārtojuma sastāvdaļas.

Lai piešķirtu mēbelēm īpašu greznumu, ir iespēja dažās vietās uzlikt speciālu potāla vai zelta pārklājumu. Gan mūsdienīgas, gan senlaicīgas mēbeles var apzeltīt pilnībā vai apzeltīt tikai grebumus vai citus atsevišķus dekoratīvos elementus.
Jūs varat pārvērst mākslas darbā jebkuru interjera priekšmetu, ja vērsīsieties pie mākslas studijas  meistariem, kuri prot izrotāt mēbeles ar ornamentālu vai māksliniecisku dekupāžu.

Šādā veidā vecās lietas iemanto „otru dzīvi”, piesaistot draugu un paziņu jūsmojošos skatienus.
Māksliniecisko dekupāžu var izpildīt dažādos stilos. Piemēram, tie var būt slavenie hohlomas raksti. Parasti stila virziena izvēlē visupirms tiek ņemta vērā pasūtītāja gaume un prioritātes, bet pēc tam attiecīgā dekupāža tiek piemeklēta atbilstoši dzīvokļa vai mājas interjera pamatstilam. Papildus mēbelēm, veicot istabas kopējā stila papildināšanu, mākslinieciski aprakstīt var arī parastās starpistabu durvis vai citas interjera sastāvdaļas.

Izvēlne