Par vērtībām

Mode nāk un iet, tā ilgi neuzkavējas, bet dzīvē tā pietrūkst stabilitātes un tieši tāpēc tik vērtīgas mums šķiet dzimtas relikvijas, kuras cenšamies nodot nākamajām paaudzēm.

SIA “VIESTARDS” jau vairāk nekā desmit gadus nodarbojas ar antīku mēbeļu restaurāciju – baroka, Latvijā tik iecienītā jūgendstila, lauku stila u.c. Firmas meistari veic arī logu, durvju restaurāciju un izgatavošanu, un stila mēbeļu izgatavošanu no ekskluzīvām koku sugām – ozola, riekstkoka, sarkankoka, tā panākot izcilu kvalitāti. Neviena lieta – no neliela galdiņa līdz pat visam dzīvokļa interjeram kopā – nav līdzīga citam, tur arī slēpjas vienreizīguma jēga.

Mēbeļu restaurāciju novērtēs tie cilvēki, kuriem rūp klasika, kvalitāte un piemīt laba gaume, jo restaurētam priekšmetam piemīt nemainīga vērtība. Katra mēbele – restaurēta vai no jauna izgatavota – ir unikāla un neatkārtojama. Laika gaitā uzņēmums savu darbību paplašinājis – no atsevišķu priekšmetu (mēbeļu) atjaunošanas un izgatavošanas pievērsies arī lielu objektu, to interjera restaurācijai. Mēbeles, tā ir īpaša pasaule, ar šodienas materiāliem iespējams restaurētai mēbelei vai priekšmetam piešķirt īpašu izskatu. Uzņēmumā strādā amatniecības kameras biedri, speciālisti, kas no mēbeles rada ievērojamu šedevru. Dažreiz meistaram ir sarežģīti, bet interesanti atjaunot vecu mēbeli vai kokgriezumu.

Restaurācijas galarezultāts ir atkarīgs no pasūtītajā vēlmes, bet jebkurā gadījumā, atrestaurētā mēbele būs kā muzeja eksponāts – īpaša un neatkārtojama savā vienreizīguma. Daudziem no mums ir nācies nokļūt nevisai komfortablā situācijā, kad jāizšķiras par to, vai no mēbeles, kas ir veca un izskatās bēdīgi, atsacīties, vai meklēt palīdzību pie meistariem. Šai situācijā jāļauj speciālistiem lietu novērtēt, mēdz gadīties, ka īpašniekam mēbele šķiet jau zaudēta, bet restauratori dod tai vēl vienu iespēju “dzīvot”. Speciālisti labprāt izbrauks uz objektu, sniegs konsultāciju un novērtējumu.

SIA “VIESTARDS” piedāvā arī interjera dizainera pakalpojumus un izgatavo restaurācijas pases.

ssk2
pul112
Izvēlne