+371 29 282 046 info@viestards.lv

Par mums

Mēbeļu restaurācija kopš 1997. gada

About US

Kopš 1997

Pilna servisa mēbeļu un citu priekšmetu restaurācija

Mode nāk un iet, tā ilgi neuzkavējas, bet dzīvē tā pietrūkst stabilitates un tieši tapēc tik vērtīgas mums šķiet dzimtas relikvijas, kuras cenšamies nodot nakamajām paaudzēm.
SIA “VIESTARDS”  vairāk nekā divdesmit gadus nodarbojas ar antīku mēbeļu restaurāciju – baroka, Latvijā tik iecienītā jūgendstila, lauku stila u.c. Firmas meistari veic arī logu, durvju restaurāciju un izgatavošanu, kā arī kāpņu un paneļu restaurāciju. Neviena lieta – no neliela galdiņa līdz pat visam dzīvokļa interjeram kopā – nav līdzīga citam, tur arī slēpjas vienreizīguma jēga.
Mēbeļu restaurāciju novērtēs tie cilvēki, kuriem rūp klasika, kvalitāte un piemīt laba gaume, jo restaurētam priekšmetam piemīt nemainīga vērtība. Katra mēbele – restaurēta vai no jauna izgatavota – ir unikāla un neatkārtojama. Laika gaitā uzņēmums savu darbību paplašinājis – no atsevišķu priekšmetu (mēbeļu) atjaunošanas un izgatavošanas pievērsies arī lielu objektu, to interjera restaurācijai. Mēbeles, tā ir īpaša pasaule, ar šodienas materiāliem iespējams restaurētai mēbelei vai priekšmetam pieškirt īpašu izskatu. Uzņēmumā strādā pieredzējuši meistaribiedri, kas no mēbeles rada ievērojamu šedevru. Dažreiz meistaram ir sarežģīti, bet interesanti atjaunot vecu mēbeli vai kokgriezumu. Restaurācijas galarezultāts ir atkarīgs no pasūtītaja vēlmes, bet jebkurā gadījumā, atrestaurētā mēbele būs kā muzeja eksponāts – īpaša un neatkārtojama savā vienreizīgumā. Daudziem no mums ir nācies nokļūt nevisai komfortablā situācijā, kad jāizšķiras par to, vai no mēbeles, kas ir veca un izskatās bēdīgi, atsacīties, vai meklēt palīdzību pie meistariem. Šai situācijā jāļauj speciālistiem lietu novērtēt, mēdz gadīties, ka īpašniekam mēbele šķiet jau zaudēta, bet restauratori dod tai vēl vienu iespēju “dzīvot”. Speciālisti labprāt izbrauks uz objektu, sniegs konsultāciju un novērtejumu. SIA “VIESTARDS” piedāva arī interjera dizainera pakalpojumus, izgatavo restaurācijas pases.

Adrese

GANIBU DAMBIS 20, RĪGĀ

Telefona nr.

+371 29 282 046
+371 29 282 911