+371 29 282 046 info@viestards.lv

Tapsēšanas darbi

Kvalitatīvi tapsēšanas darbi

Mīkstajām mēbelēm it viens kopējs mīnuss- ar laiku tās nolietojās un vairs neizskatās tik labi. Par laimi tam ir labs risinājums – tapsēšana. Veicot mēbeļu tapsēšanu mīkstās mēbeles atgūst gan savu funkcionālo pusi – ērtumu, gan arī estētisko. Tapsēšanas darbi mēdz būt ar dažādām grūtības pakāpēm, ar kurām visām tiekam galā profesionāli un kvalitatīvi.

Saviem klientiem piedāvājam gan antīko, gan moderno mēbeļu tapsēšanu un pārvilkšanu. Veiksim arī mēbeļu korpusa remontu un atsperu bloku maiņu. Tapsēšanas metodes būs atbilstošas mēbeles stilam, funkcijai un vecumam. Ja nepieciešams varam veikt tapsēšanu arī ar jūraszāli. Veicam arī atsperu siešanu. Ja Jums nepieciešami kvalitatīvi tapsēšanas darbi, tad SIA Viestards būs pareizā izvēle.

Pie mums ir iespējams apskatīt daudz un dažāda veida mēbeļu audumu paraugus, lai pēc tapsēšanas mēbele izskatītos pēc iespējas autentiskāka. Piedāvātie materiāli ir augstākās kvalitātes, lai arī pēc ilgāka laika posma mēbele nezaudētu savu atjaunoto izskatu un cēlumu. Saviem klientiem piedāvājam arī mēbeļu pārvilkšanu ar dabīgo ādu.

Veicot mēbeļu tapsēšanas darbus izmantojam atbilstošā laika perioda tehniku, lai tapsējamā mēbele nezaudētu savu vēsturisko vērtību. Tapsējot mēbeli sākumā noņemam visu veco tapsējumu, ja nepieciešams- arī pārlīmējam vai salabojam konstrukciju. Kad mēbele ir sagatavota, uzsākam tapsēšanas darbus, ņemot vērā katras mēbeles izgatavošanas laika posma stilu un tehniku.

Veicam arī krēslu tapsēšanu- varam nomainīt apdares materiālu un pildījumu. Nepieciešamības gadījumā veicam arī restaurācijas darbus salauztajām detaļām. Gadījumā, ja krēsls laika gaitā ir izsēdēts, varam veikt arī tikai polsterējuma maiņu un krēsls atkal izskatīsies kā jauns. Iespējama arī koka daļu restaurācija – notīrīsim veco apdari un uzklāsim jaunu, lai koka daļas izskatītos kā tikko no meistara darbnīcas.

Saviem klientiem piedāvājam arī visa veida paneļu tapsēšanu, arī gadījumos, kad ir tikai dizainera rasējums.

Nodrošinām arī pilna servisa apkalpošanu – atvedīsim Jūsu tapsējamo mēbeli līdz mūsu ceham, restaurēsim sabojātās detaļas, atjaunosim mēbeli un tapsējumu un nogādāsim atpakaļ līdz Jūsu īpašumam, lai Jums par neko nav jāuztraucas un jādomā.

Adrese

Ganību dambis 20, Rīgā

Tālruņa nr.

+371 29 282 046
+371 29 282 911