+371 29 282 046 info@viestards.lv

Pulēšanas darbi

Kvalitatīvi pulēšanas darbi

SIA Viestards veic visa veida pulēšanas un krāsošanas darbus- sākot no mazizmēra detaļām, līdz pat galda un citām lielām virsmām. Process ir ļoti darbietilpīgs, bet darba iznākums ir tā vērts, jo tas izceļ koksnes struktūru un mēbelēm dod neatsveramu skaistumu.

Veicam arī lustru un dažāda veida gaismekļu restaurāciju, tai skaitā ari misiņa pulēšanas darbus. Neskaitot iepriekš minētu veicam pulēšanas darbus arī darba virsmām, tajā skaitā arī klavieru un galdu virsmām.

Kvalitatīvi veicam arī vecā stila mēbeļu pulēšanas darbus, ko pārsvarā izvēlās veikt Bīdermeijera stila mēbelēm ( skalu mēbeles).  Šo mēbeļu pulēšana piešķir tām greznu un vērtīgu skatu.

Klientiem piedāvājam arī vecā lakojuma un krāsojuma atjaunošanu.

Ja Jums mājās ir mazi bērni, kas laika gaitā var apskādēt Jūsu mēbeles, tad ir vērts apsvērt mēbeļu eļļošana. Eļļotas mēbeles būs viegli kopt, to varēsiet izdarīt arī mājas apstākļos. Piedāvājam arī bērnu mēbeļu krāsošanu ar ekoloģiskām krāsām.

Mūsu meistari veic pulēšanas darbus ne tikai koka virsmām. Mūsu meistari var veikt kvalitatīvu veco lustru restaurāciju, kas sevī ietver misiņa pulēšanu, veco detaļu atjaunošanu, gaismekļu nomaiņu un jauniem, kā arī veco vadu pārvilkšanu uz jauniem. Ar gadiem senās misiņa lustras kļūst patinējušas un tām vairs nav agrākās spozmes. Veicot veco lustru pulēšanas darbu, tad tās atkaļ kļūst spīdīgas un atgūst savu agrāko spožumu. Ja lampas veco kupolu vairs nevarēs atjaunot, piedāvājam lampās iestrādāt jaunus stikla kupolus.

Papildus visiem iepriekš minētājiem pulēšanas pakalpojumiem, piedāvājam saviem klientiem arī porcelāna nomaiņu un krāsošanu.

Adrese

Ganību dambis 20, Rīgā

Tālruņa nr.

+371 29 282 046
+371 29 282 911